_

دوره اول

آموزش کدنویسی برای دانش‌آموزان

تاریخ شروع دوره :تابستان 1399
ظرفیت دوره :نامحدود
مدت زمان و طول دوره :36 جلسه
مهلت ثبت نام :تابستان 1399
استان های مرتبط با دوره :سراسری
پیش نیاز :ندارد

سن یادگیری کدنویسی در دنیا به 4 سال رسیده‌است. کارآفرینان، پزشکان، مهندسان و وکلای آینده بدون آشنایی با کدنویسی کارهای روزمره را سخت‌تر انجام خواهند داد.

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی در جنبه‌های مختلف زندگی ما، می‌توان دلایل مختلف این کاهش سن را درک کرد. دنیای آینده جایی خواهد بود که انسان‌ها بدون دانش کدنویسی زندگی راحتی نخواهند داشت.

در کشورهای توسعه‌یافته و در برخی از کشورهای درحال توسعه، آموزش کدنویسی از سنین مهد کودک آغاز شده و در مدارس ادامه داده می‌شود.

آموزش کدنویسی در کنار آماده‌سازی نسل آینده برای زندگی در جهان تکنولوژی‌محور، به دانش‌آموزان در بالا بردن مهارت حل مساله، پیشرفت تحصیلی و… کمک می‌کند.

از همین رو، گروه آموزشی سیتکو با در نظر داشتن بالاترین استانداردهای آموزشی، دوره اول آموزش کدنویسی به نوجوانان (دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه) را در تابستان 99 به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

یادگیری مهارت‌های زندگی در دنیای مدرن برای کودکان و نوجوانان در هرجای دنیا ضروری است. موضوعی که بسیاری از دولت‌ها و جوامع، آن را به عنوان اصلی مهم در دستور کار دارند و نظام آموزشی خود را بر اساس آن به‌روزرسانی کرده‌اند.

کدنویسی به عنوان یک مهارت ویژه برای تبدیل نسل آینده از مصرف‌کننده محض به تولیدکننده، مورد توجه نظام‌های آموزشی و والدین بسیاری در دنیاست. اگر می‌خواهید دلایل این امر را بدانید، حتما مطالب زیر را بخوانید:

12 دلیل برای یادگیری کدنویسی در دوران مدرسه

از چه سنی یاد گرفتن برنامه‌نویسی را شروع کنیم؟

 

این دوره برای چه کسانی است؟

نوجوانان 11 تا 18 ساله که در حال تحصیل هستند و با کامپیوتر، اینترنت و تلفن همراه آشنایی دارند.

 

چه چیزی آموزش داده خواهد شد؟

زبان برنامه‌نویسی پایتون (Python) به عنوان یکی از بهترین و محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در دنیا بخش اصلی آموزش در این دوره را تشکیل می‌دهد.

دانش‌آموزان در ابتدا با مبانی برنامه‌نویسی، حل مساله و تفکر الگوریتمی آشنا می‌شوند و در ادامه به فراگیری این زبان پر کاربرد و انجام پروژه‌های مختلف مثل بازی‌سازی و به کارگیری فرمول‌های ریاضی می‌پردازند.

این دوره که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، شامل 36 جلسه آموزشی، کتاب مخصوص دوره، محتوای خارج از کلاس، پروژه‌های مختلف و… است که براساس تقویم آموزشی شخصی‌سازی شده در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

دوره آموزشی بلافاصله بعد از تکمیل ثبت‌نام در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرد.

همین امروز با ثبت‌نام فرزندتان در این دوره آموزشی، آینده زندگی او را در دنیای تکنولوژی‌محور تضمین کنید!

_

فرم پیش ثبت‌نام دوره اول کدنویسی برای دانش‌آموزان

برای پیش ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر، لطفا فرم زیر را پر کنید!

 

 

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

آیا نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره دارید؟ همین الان تماس بگیرید!

برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزارکدنویسی

برنامه‌نویسیپایتوندانش‌آموزاندوره تابستانکدنویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *