_

دوره اول

آموزش توسعه‌دهنده پایتون (با تمرکز بر وب)

تاریخ شروع دوره :به زودی
ظرفیت دوره :100 نفر
امکان بورس شدن دانشجو :وجود دارد
مدت زمان و طول دوره :200 ساعت – 6 ماه
مدت زمان کارآموزی :160 ساعت – 20 روز
مهلت ثبت نام :تابستان 1399
استان های مرتبط با دوره :سراسری
پیش نیاز :آزمون استعدادیابی برنامه نویسی

پایتون به­ عنوان یکی از محبوب­ترین زبان­‌های برنامه­ نویسی در دنیای امروز توانسته سهم مهمی از کدهای نوشته شده را به خود اختصاص دهد.

پویایی این زبان و توانایی به ­کارگیری آن در ایجاد نرم ­افزارها و اسکریپت­‌ها، توسعه­ وب، توسعه نرم­‌افزارهای موبایل، تحلیل دیتا و به خصوص کار بر روی Big Data و همچنین سادگی و روان بودن کدهای پایتون باعث محبوبیت روزافزون این زبان برنامه ­نویسی شده‌­است.

دوره آموزشی توسعه پایتون با تمرکز بر استفاده از این زبان عمومی در توسعه نرم­ افزارهای تحت وب برای علاقه­‌مندان به فراگیری این مهارت برگزار می­‌شود.

هدف دوره تربیت افراد ماهری است که بتوانند فعالیت حرفه‌­ای خود را در کنار تیم‌­ها، استارتاپ­‌ها و کسب و کارهایی که سعی دارند تا با استفاده از تکنولوژی­‌های به­‌روز و گسترده محصولات و خدمات خود را ارائه دهند، شروع کنند.

دوره جدید آموزش توسعه‌­دهنده پایتون با تمرکز بر وب توسط گروه آموزشی سیتکو به زودی برگزار خواهد شد.

دوره‌­های آموزشی در سیتکو با در نظر گرفتن نیاز کسب و کارها و صنایع مختلف در موضوع نیروی انسانی متخصص فناوری اطلاعات برنامه‌­ریزی و پیاده­‌سازی می­‌شود.

در این دوره‌­ها تلاشمان بر این است که سرفصل­‌ها را مطابق با نیازهای بازار کار تنظیم کرده و افرادی را تربیت کنیم که توانایی پیوستن به تیم‌­ها، انجام پروژه‌­های مختلف و به صورت کلی حرکت در مسیر زندگی حرفه‌­ای در حوزه فناوری را داشته باشند.

افراد متقاضی با شرکت در آزمون‌های استعدادیابی و در صورت قبولی در آن‌ها می­‌توانند به دوره آموزشی مورد نظر راه پیدا کنند.

روند استعدادیابی دوره­‌ها در سیتکو با استفاده از آزمون­‌های روانشناختی و استعدادیابی استاندارد در دنیا،  توسط تیم روانشناسان سیتکو طراحی و اجرا می‌­شود. آزمون­‌های استفاده شده برای دوره‌­های مرتبط با برنامه‌­نویسی سنجش استدلال تصویری، توانایی کار با ارقام، استدلال ریاضی، سنجش دقت، حل مساله، استقرا و تشخیص الگو و… هستند. این آزمون به صورت آنلاین و در برخی موارد از طریق رویدادهای مختلف سیتکو در دانشگاه­ها، مراکز آموزشی سیتکو و… برگزار می‌­شود. (در برخی موارد برای بهینه شدن روند پذیرش، پس از قبولی افراد در آزمون­‌های استعدادیابی مصاحبه غیرحضوری برای تایید پذیرش دانشجو انجام می­‌شود.)

در این مسیر همچنین با استفاده از ویژگی­‌های فضای نوآوری استارتاپ­ها دوره کوتاه مدت کارآموزی را در شبکه کارآموزی برای دانشجویان سیتکو خواهیم داشت.

استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان به عنوان بخش مهمی از اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری مورد توجه ما هستند. با توجه به شرایط مختلف و عدم قطعیت بسیار زیاد در این فضا، سعی کردیم تا فرصتی برد – برد برای استارتاپ ها و دانشجویان سیتکو به وجود بیاوریم.

استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان می توانند با پیوستن به شبکه کارآموزی سیتکو، پس از پایان هر دوره آموزشی، دانشجویان فارغ‌التحصیل را در دوره های کارآموزی (حداقل 160 ساعت) پذیرش کرده و از توانایی و دانش آن ها در ازای ایجاد فضای یادگیری عملی بیشتر استفاده کنند.

 

درپایان هر دوره، با ارائه پروژه­‌های دانشجویان و بررسی آن‌­ها و همچنین سنجش مهارت­‌های کسب شده توسط آن­‌ها در آزمون­‌های مرحله‌­ای، دانشجویان به شبکه‌­ای از کسب و کارها که به عنوان شرکای کلیدی در کنار ما هستند معرفی می‌­شوند.

 

چه چیزهایی آموزش داده می شود؟

مهارت های ضروری توسعه وب با پایتون در طول این دوره آموزشی به دانشجویان آموزش داده خواهد شد. اگر بخواهیم آن ها را کمی ساختاریافته‌تر بیان کنیم شاید بتوان روند زیر را در نظر گرفت:

آشنایی با تکنولوژی ها

مقدمه برنامه نویسی

HTML

Python – Mongo

CSS – Bootstrap

Frame Works – Django

JS Introduction

Scrum

Team Work

Freelancing

و…

 

این دوره برای چه کسانی طراحی شده است؟

افراد 15 تا 60 ساله ای که استعداد حل مسئله و برنامه نویسی دارند و دوست دارند در دنیای بی نهایت نرم­افزار و وب، چیزی را به نام خود ثبت کنند. (باهم این موضوع را از طریق آزمون جامع استعدادیابی برنامه نویسی خواهیم فهمید)

 

حامیان دوره

در این دوره، برخی از کلیدی‌ترین همکاران ما در کنارمان خواهند بود:

سازمان نظام صنفی رایانه‌­ای اصفهان

گروه نرم­ افزاری نوآوران

صندوق پژوهش و فناوری اصفهان

مرکز شتاب ایده

شرکت کارمانا

برای ورود به دنیای حرفه‌ای سیتکو زمان را از دست ندهید.

_

فرم پیش ثبت‌نام دوره اول آموزش توسعه دهنده پایتون (با تمرکز بر وب)

برای پیش ثبت‌نام، علاقه به استعدادیابی و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید!


مثلا: دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه‌ها جلوگیری کنیم، از شما متشکریم

آیا نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره دارید؟ همین الان تماس بگیرید!

برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزارتوسعه‌دهنده پایتون

برنامه‌نویسیپایتونتوسعه پایتونتوسعه‌دهنده پایتوندوره آموزشی