سوالات متداول

سوالاتی که بیشتر پرسیده‌اید

چطور شروع کنم؟

هدف اصلی سیتکو تبدیل آدم های با استعداد به آدم های با استعداد حرفه ای است. به همین خاطر، اولین قدم در مسیر پیوستن به دوره های آموزشی سیتکو شرکت در آزمون های استعدادیابی ویژه هر دوره است. این آزمون ها با انجام تحقیقات و آزمایش های مختلف یک تیم روانشناس براساس پیش نیازهای فردی برای هر دوره طراحی و پیاده سازی شده است.

به طور مثال اگر می خواهید در یکی از دوره های مرتبط با برنامه نویسی شرکت کنید، باید در آزمون سنجش استعداد برنامه نویسی شرکت کنید و با قبولی در آن به دوره بپیوندید.

به زبان ساده‌تر:

دوره مورد نظر خود را روی وب سایت سیتکو انتخاب کنید. در وب سایت ثبت نام و در آزمون استعدادیابی آنلاین شرکت کنید. پروفایل کاربری خود را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان سیتکو باشید. دوره آموزشی خود را در مراکز آموزشی سیتکو در شهر خود آغاز کنید و از مراحل حرفه ای شدن لذت ببرید!

فرایند استعدادیابی چگونه است؟

ما برای هر دوره آموزشی آزمون استعدادیابی مخصوص به همان دوره را طراحی و اجرا می‌کنیم. یک تیم، متشکل از روانشناسان خبره با مشاوره و همکاری متخصصین حوزه مربوطه آزمون‌های مختلف را برای شناسایی توانایی‌های فردی هر نفر از نظر روانشناختی طراحی می‌کنند.

این آزمون‌ها به صورت آنلاین پیاده‌سازی شده و نتایج آن توسط سیستم و تیم روانشناسی سیتکو تحلیل می‌شود.

آزمون استعدادیابی چه سودی برای من دارد؟

در کلی‌ترین حالت، شرکت در یک آزمون استعدادیابی اختصاصی برای یک مهارت به شما کمک می‌کند تا تکلیفتان با علایقتان مشخص شود!

اگر می‌خواهید یک برنامه‌نویس، یک طراح تجربه کاربری و یا توسعه‌دهنده کسب و کار شوید، با شرکت در آزمون اختصاصی استعدادیابی هرکدام می‌توانید متوجه شوید که از نظر روانشناختی و فردی چقدر توانایی پیشرفت در آن شغل را دارید.

اگر در آزمون استعدادیابی پذیرفته نشدم هم می‌توانم در دوره‌ها شرکت کنم؟

در قدم اول ما می‌دانیم که آزمون‌ها همیشه تابع شرایط هستند. به همین دلیل سازو کار تکمیلی را برای انجام هرچه بهتر آن ها در نظر گرفته‌ایم. به این صورت که افراد با کسب نمره‌های نزدیک به قبولی در آزمون‌های استعدادیابی در صورت تمایل به مصاحبه حضوری در دفاتر سیتکو دعوت می‌شوند.

همچنین برای هر دوره آموزشی ظرفیتی را برای دانشجویانی که خارج از مبحث استعدادیابی به یادگیری مهارت علاقه دارند مشخص می‌کنیم.

طبیعی است که این دانشجویان از امتیازات بورسیه برای دوره‌ها بهره‌مند نخواهند شد.

مراکز آموزش غیرمتمرکز سیتکو چگونه کار می‌کنند؟

در سیستم آموزشی سیتکو به دلایل متعدد مثل تلاش برای برقراری عدالت آموزشی سعی شده‌است تا شرایط یکسانی برای همه دانشجویان برقرار شود. زمان یکسان و محتوای یکسان یکی از همین شرایط است. به همین دلیل سعی شد به جای اجبار دانشجویان به حضور در محل مشخص و ثابت، آن‌ها را در مراکز آموزشی مختلف و غیرمتمرکز (مانند دانشگاه‌های طرف قرارداد) پذیرش کرده و آموزش دهیم.

این موضوع منافع زیادی مانند جلوگیری از اتلاف زمان، هزینه و انرژی برای دانشجویان دارد.

روش و فرایند کارآموزی در دوره‌های آموزشی سیتکو چگونه است؟

سیتکو با همکاری استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام به ایجاد یک شبکه کارآموزی برپایه منافع هر دوطرف (استارتاپ و دانشجو) کرده‌است.

این شبکه از یک‌ طرف با به کارگیری نیروی انسانی ماهر و تشنه یادگیری باعث رشد اکوسیستم نوآوری در کشور می‌شود و از طرف دیگر دانشجویان تازه فارغ‌التحصیل شده از دوره‌های مهارت‌آموزی را در معرض حل مسائل واقعی و پرتعداد مهارت کسب شده قرار می‌دهد.

دانشجویان در انتهای دوره آموزشی خود می‌توانند وارد استارتاپ یا شرکت دانش‌بنیانی که نیاز به مهارت آن‌ها دارد شده و به کار در تیم‌های فنی بپردازند. این فرایند به‌صورت استاندارد 160 ساعت زمان می‌برد که با درخواست دانشجو می‌تواند تمدید شود.

سیتکو چگونه به من در پیدا کردن شغل مناسب کمک می‌کند؟

دوره‌های آموزشی سیتکو از طریق تعامل با کسب و کارهای مختلف و براساس موقعیت‌های شغلی طراحی و پیاده‌سازی می‌شوند. ارتباط مداوم و دوستانه سیتکو با کسب وکارها باعث به وجود آمدن شبکه کسب و کارهای سیتکو برای تامین نیازهای مرتبط با نیروی انسانی متخصص آن‌ها شده‌است.

رزومه دانشجویان به مرور با پشت سر گذاشتن سرفصل‌های آموزشی تکمیل شده و به صورت برچسب‌گذاری شده برای مدیران ارسال می‌شود.

بخشی از این کسب و کارها به عنوان عضوی از شبکه کسب و کارهای سیتکو متعهد شده‌اند که در صورت استخدام فردی از دانشجویان فارغ‌التحصیل شده سیتکو هزینه آموزش او را بپردازند.

_

اوپس! پیدا نشد؟

سوالتان را خیلی سریع از ما بپرسید!

فقط با تکمیل فرم زیر می‌توانید به راحتی به پاسخ سوال خودتان برسید! فراموش نکنید که وارد کردن اطلاعات تماس درست و دقیق به ما کمک می‌کند تا سریع‌تر پاسخگوی شما باشیم.

آیا نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره دارید؟ همین الان تماس بگیرید!